راه های ارتباطی

استعلام برند

استعلام برند قبل از ثبت : یک برند و علائم تجاری شامل حرف، عدد، تصویر و غیره می باشند که معرف کالا و محصولاتی هستند که به بازار عرضه می گردند و کاملا منحصر به فرد می باشند

استعلام برند قبل از ثبت به این منظور است که زمانی که برند تجاری به نام شخصی ثبت شده باشد به هیچ عنوان اشخاص دیگر اجازه ثبت و استفاده از آن را ندارند.

[contact-form-7 id=”1703″ title=”استعلام برند”]

استعلام برند های ثبت شده
نکات مهـــم:

[wpforms id=”1699″]

پیش از اقدام جهت ثبت برند الزامیست از برند مورد نظر استعلام برند گرفته شود تا این اطمینان حاصل گردد که برند مذکور قبل از این در ایران و سایر کشورها ثبت گردیده یا برندی تحت این عنوان ثبت نگردیده است.

استعلام برند

آیتم های مربوط به فرم استعلام برند را به درستی پر کنید تا کارشناسان ما دقیق تر بتوانند پاسخگوی شما باشند .

"(ضروری)" indicates required fields

از این طریق می توان از علائم، برندها، طرح ها و حتی طبقه و صنف آن ها که قبلا در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده است آگاه شد و از این طریق ارسال نام های تکراری به سازمان ثبت کاهش می یابد ، لذا در این صورت به دلیل عدم رد برند ، از اتلاف زمان و هزینه جلوگیری می شود.

استعلام علامت تجاری
سوالات مهم

در این بخش سوالات متداول و مهم در مورد نحوه و ضرورت استعلام علامت تجاری در سایت مالکیت معنوی قبل از ثبت را مختصر توضیح می دهیم:

استعلام برند قبل از ثبت چگونه است؟
در صورتی که می خواهید بدانید برندی قبلا ثبت شده است یا نه ( چه بخواهید بدانید مالک آن برند کیست و چه بدانید در صورتی که ثبت نشده است آن را ثبت کنید ) کافیست در همین وب سایت اطلاعات آن را وارد کنید تا اطلاعات آن برند به شما داده شود.

آیا استعلام ثبت برند هزینه دارد؟
فرآیند استعلام قابلیت ثبت یک برند از اداره ثبت کاملا رایگان می باشد، فقط نیاز به کمی تجربه دارد که ما این مورد را به صورت آنلاین و رایگان برای شما به صورت پیامکی و آنی انجام می دهیم.

آیا استعلام علامت تجاری زمانبر است؟
در همین وب سایت ما استعلام از یک برند در کمتر از یک ساعت امکان پذیر است، این یک ساعت هم به دلیل بررسی همکاران ما در موسسه کاج می باشد که یک نتیجه ی بدون تحلیل و پیشنهاد، به شما ارائه نشود وگرنه خود فرآیند استعلام برند آنلاین و آنی است.

اصلا چه نیازی به استعلام قبل از ثبت است؟
خیلی واضح: پیدا کردن نام تجاری مناسب و زیبایی که قبلا ثبت نشده باشد کار بسیار سختی است، اگر نامی که قصد ثبت آن را دارید، خودش یا حتی مشابه ش در همان حوزه فعالیت ثبت شده باشد شما به قادر به ثبت آن نخواهید بود و چند ماه از وقت شما هدر خواهد رفت. پس بهتر است قبل از ثبت در سامانه مالیکت معنوی از عدم ثبت آن مطمئن شوید.

02126353621

درخواست مشاوره ثبتی

اطلاعات خود را به درستی وارد کنید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند