راه های ارتباطی

درباره ثبت شرکت صدرا

ثبت شرکت صدرا با نام رسمی موسسه حقوقی سفیران گستر صدرا از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است . این موسسه با بهره مندی از کارکنان و کارشناسان و وکلای با سابقه در امور ثبتی ، تمام سعی خود را در جهت رضایت و پیشبرد نیاز شما مشتریان گرامی به کار برده است ، به طوری که مهمترین هدف این موسسه مشتری مداری و ارائه خدمات دقیق و سریع می باشد .

از جمله خدمات موسسه ثبت صدرا ، می توان به ثبت انواع شرکت، ثبت تغییرات و تصمیمات شرکت‌ها، نقل و انتقال سهام، انحلال، ثبت نام تجاری و علائم تجاری (ثبت برند)، ثبت طرح‌های صنعتی، ثبت اختراع، اخذ کارت بازرگانی، ثبت شرکت‌های خارجی در ایران، ثبت شعبه شرکت‌های خارجی و نمایندگی‌های خارجی در ایران، ثبت شرکت در کیش و سایر مناطق آزاد و… اشاره کرد.

اگر درباره خدمات ثبت صدرا پرسشی دارید، می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره‌مند شوید. منتظر تماس شما هستیم…

موسسه ثبت صدرا ، به تمامی شما مشتریان گرامی به صورت رایگان مشاوره ارائه می نماید و درصورتی که ما برای این سرویس از سوی شما انتخاب شویم ، وظیفه خود می دانیم که تمام توان و نیروی خود را درجهت ارائه خدمتی صادقانه و کامل به مشتری به کار گیریم.

گزیده ای از خدمات مؤسسه ثبت صدرا

 • ثبت شرکت : ثبت انواع شرکت توسط وکلای مجرب
 • ثبت شرکت در خارج از ایران : ثبت بین المللی شرکت در اروپا و آسیا
 • ثبت برند و علامت تجاری : کلیه خدمات ثبت برند و علامت در اسرع وقت
 • ثبت طرح صنعتی : کلیه خدمات ثبت نقشه و طرح صنعتی
 • اخذ کارت بازرگانی : مشاوره دقیق در زمینه اخذ کارت بازرگانی در سریعترین زمان .
 • اخذ گرید و رتبه بندی شرکت : سریعترین زمان در جهت دریافت اخذ گرید و رتبه بندی شرکت

وب سایتی که پیش روی شما می باشد ، حاصل چکیده کلیه مطالب و دغدغه های پیش روی صاحبان مشاغل و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد که از طریق آن می توانند اطلاعات منظم و کاملی در مورد مسائل حقوقی ثبتی بدست آورند .

همچنین می توانند از طریق تماس مشاورین ثبت صدرا به صورت تمام وقت در زمینه ثبت شرکت ، ثبت برند و دیگر خدمات ثبتی ، مشاوره دریافت نمایند.

3.7/5 - (6 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

 • توحید جعفری
  مهر 21, 1397

  سلام ,,
  شما در زمینه صرافی ثبت داشته اید
  ایا؟

02126353621

درخواست مشاوره ثبتی

اطلاعات خود را به درستی وارد کنید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند