راه های ارتباطی

پرسش و پاسخ

بیش از 1000 پرسش و پاسخ ثبت : موسسه ثبت صدرا به عنوان یک مرکز تخصصی ارائه دهنده خدمات ثبتی که متشکل از کارشناسان و متخصصان امور ثبت در کشور که از سال 1395 فعالیت خودش را آغاز کرده تا بتواند کمکی باشد در مسیر فعالیت فعالان حوزه کسب و کار کشور عزیزمان ایران تا بتواند گذر از مراحل پیچیده ثبت و گرفتن مجوز های لازم از ارگان ها و ادارت مربوطه با محوریت فعالیت خود دریافت نمایند، از این رو مجموعه پرسش و پاسخ های رایج ثبتی بیش از هزار سوال و پاسخ شامل نام و علائم تجاری، صورتجلسه موسسه و … شده است. این صفحه پرسش و پاسخ ثمره بیش از 10 سال سابقه کاربردی دانش تخصص متخصصین ثبت صدرا در حوزه ثبت شرکت ، ثبت برند ، نام و علائم تجاری، … است.

ظرافت ها و پیچیدگی های موارد ثبتی برکسی پوشیده نیست و اطلاع از آنها می بایست یا از طریق کسب تحصیلات عالیه دانشگاهی و یا صرف هزینه های طاقت فرسا از طریق فرآیندهای علمی که مسلم از دست دادن زمان و مشقت بسیار همراه می باشد به دست می آید.

لذا بر خود فرض و لازم دانستم کتاب حاضر را به عنوان چراغ راهی کاربردی و موثر برای شما سروران گرانقدر تهیه و تقدیم به تمام هموطنان عزیز نماییم.

این سوالات به طور مرتب و هر روز بروز رسانی می شود .

آخرین زمان بروز رسانی : 1400/12/04

لیست پرسش و پاسخ ثبت

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

02126353621

درخواست مشاوره ثبتی

اطلاعات خود را به درستی وارد کنید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند