استعلام برند آنلاین

دسته بندی: تاسیس شرکت
1396.09.22

قبل از توضیحات مربوط به استعلام آنلاین برند ، نیاز می باشد که نکته ای در زمینه ثبت برند برای شما شرح بدهیم . ثبت برند به دو صورت حقیقی و حقوقی امکان پذیر می باشد . از لحاظ قابلیت و کاربرد ، این دو نوع ثبت برند با یکدیگر شباهت ها و تفاوت هایی را دارد .

برای اینکه شما ، برند خود را به ثبت برسانید ، حتما نیاز به این می باشد که بررسی کنید آیا برند مورد نظر شما در آن طبقه مربوطه ثبت شده است یا خیر . استعلام آنلاین برند تجاری، فرایندی است الزامی که قبل از ثبت برند و یا درخواست ثبت آنلاین برند ، می‌بایست حتماً انجام گردد تا از آزاد بودن برند تجاری مربوطه اطمینان حاصل گردد. ثبت صدرا ، این افتخار را دارد که زمینه ثبت برند ، استعلام آنلاین برند را بصورت کاملاً تخصصی و سریع برای شما مشتریان گرامی انجام دهد.

کافیست فرم زیر را به درستی تکمیل نمائید تا استعلام برند تجاری شما، در سریع‌ترین زمان ممکن انجام و به شما اطلاع رسانی گردد . اطلاعات مربوطه از طریق پیامک برایتان ارسال می شود . همچنین کارشناس مربوطه درباره توضیح برخی موارد در زمینه ثبت برند مربوطه با شما تماس می گیرد .

لینک کوتاه
کپی شد .
امتیاز به این مطلب
جهت دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره ثبت شرکت ، ثبت برند و سایر خدمات مرتبط در حوزه ثبتی با کارشناسان ثبت صدرا ارتباط برقرار کرده و با دریافت مشاوره رایگان، بهترین نوع و مسیر خدمات خود را دریافت نمایید. ما به شما این قول را می دهیم که در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت خدمات شما را انجام دهیم .

02126353621