راه های ارتباطی

استعلام برند آنلاین

No thumbnail

قبل از توضیحات مربوط به استعلام آنلاین برند ، نیاز می باشد که نکته ای در زمینه ثبت برند برای شما شرح بدهیم . ثبت برند به دو صورت حقیقی و حقوقی امکان پذیر می باشد . از لحاظ قابلیت و کاربرد ، این دو نوع ثبت برند با یکدیگر شباهت ها و تفاوت هایی را دارد .

برای اینکه شما ، برند خود را به ثبت برسانید ، حتما نیاز به این می باشد که بررسی کنید آیا برند مورد نظر شما در آن طبقه مربوطه ثبت شده است یا خیر . استعلام آنلاین برند تجاری، فرایندی است الزامی که قبل از ثبت برند و یا درخواست ثبت آنلاین برند ، می‌بایست حتماً انجام گردد تا از آزاد بودن برند تجاری مربوطه اطمینان حاصل گردد. ثبت صدرا ، این افتخار را دارد که زمینه ثبت برند ، استعلام آنلاین برند را بصورت کاملاً تخصصی و سریع برای شما مشتریان گرامی انجام دهد.

کافیست فرم زیر را به درستی تکمیل نمائید تا استعلام برند تجاری شما، در سریع‌ترین زمان ممکن انجام و به شما اطلاع رسانی گردد . اطلاعات مربوطه از طریق پیامک برایتان ارسال می شود . همچنین کارشناس مربوطه درباره توضیح برخی موارد در زمینه ثبت برند مربوطه با شما تماس می گیرد .

درخواست مشاوره رایگان

با پر کردن فرم درخواست مشاوره و یا با شماره گیری تلفن های موجود در سایت می توایند از مشاوره تخصصی در حوزه ثبت دریافت کنید.

02126353621
02126353621

درخواست مشاوره ثبتی

اطلاعات خود را به درستی وارد کنید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند